Wiosenna gra edukacyjna z „Piotrusiem Królikiem” czeka na małych graczy!

Sprawdzi się jako element lekcji albo pożyteczna rozrywka w czasie wolnym. Wciągnie i zaskoczy. Zachęci do powtórzenia zdobytej już wiedzy, ale też dostarczy nowych odkryć. Drodzy Nauczyciele i Rodzice dzieci z klas I-III! Pokażcie swoim podopiecznym naszą grę edukacyjną – dostępną bezpłatnie na FILM W SZKOLE.

To będzie prawdziwa przygoda!

Charyzmatyczni bohaterowie uwielbianego przez młodych widzów filmu „Piotruś Królik” zapraszają uczniów klas I-III na wspólną przygodę!

Pamiętacie Beę, przyjaciółkę Piotrusia Królika utalentowaną dziewczynę, której pasją jest malowanie?

Co by się stało, gdyby jej przybory do malowania zniknęły? Czy Wasi podopieczni wyruszyliby na poszukiwania? Mamy nadzieję, że tak, bo właśnie potrzebna jest ich pomoc!

Mali gracze mogą dołączyć do poszukiwań i zmierzyć się z kilkoma wyzwaniami, aby pomóc Piotrusiowi i Bei. Czy uda im się odzyskać zgubione farby, pędzel i sztalugę?

Kadr z gry edukacyjnej FILMU W SZKOLE

Jaką wiedzę sprawdzą i powtórzą gracze?

Przygoda z Piotrusiem Królikiem sprzyja wiosennym porządkom w znanej wiedzy z różnych dziedzin, a także zdobywaniu nowych informacji.

Gracze zmierzą się z zadaniami związanymi ze znajomością:

  • ortografii,
  • przysłów i bajek,
  • wiedzy na temat roślin i zwierząt,
  • miesięcy i pór roku.

W grę zagrać można bezpośrednio w poniższym okienku. A gdybyście chcieli kiedyś do niej wrócić – będzie na Was czekała na FILM W SZKOLE. Znajdziecie ją, wraz z innymi materiałami – zagadnieniami edukacyjnymi, scenariuszem lekcji i krótkim filmem edukacyjnym – na karcie filmu „Piotruś Królik”.

Zapraszamy do gry:

Agnieszka Powierska