Redakcja FWS na VI Uroczystym Kongresie Polonistów i Bibliotekarzy (16-20.11.2020)!

Drodzy Nauczyciele, w dniach 16-20.11 odbędzie się VI Uroczysty Kongres Polonistów i Bibliotekarzy, w ramach którego będziecie mogli zobaczyć nasze wystąpienia!

Mottem tegorocznej, wirtualnej edycji Festiwalu Polonistycznego Online będzie „edukacja na miarę XXI wieku” – a więc idea, która jest nam szczególnie bliska. Cieszymy się, że możemy być częścią inspirującego wydarzenia, które od lat cieszy się renomą wśród nauczycieli i dołączyć do znakomitego grona prelegentów. Choć występowanie obok Karola Jachymka, Michała Rusinka i Haliny i Tadeusza Zgółków powoduje, że odczuwamy nie lada tremę – już teraz zapraszamy!

19 listopada, w czwartek, dyskusja Kiedy warto wybrać film na lekcji języka polskiego? FILM W SZKOLE reprezentować będą Agnieszka Powierska, Marcin Pigulak i Radek Tomasik. Udział weźmie także Zuzanna Różycka z Zespołu Edukacji sieci kin Multikino i Cinema3D.

Tego samego dnia zapraszamy też na prelekcję Agnieszki Powierskiej i Marcina Pigulaka pt.: Projekcja filmowa jako alternatywa dla szkolnego podręcznika i lektury – jak zrealizować temat lekcji z wykorzystaniem filmu.

Chcesz dowiedzieć się, jak edukować efektywnie i z duchem czasu? Zapraszamy na Kongres!

Pełen program: https://www.kongrespolonistyczny.pl/