Pobierz ZA DARMO przydatny słowniczek polsko-ukraiński!

Nowy rok szkolny wiąże się z szeregiem nowych wyzwań. Jednym z nich jest włączenie uczniów z Ukrainy do edukacji w polskiej szkole. Jak skutecznie pomóc się zintegrować młodym Ukraińcom z resztą klasy? Zrób pierwszy krok i sięgnij po SŁOWNICZEK POLSKO-UKRAIŃSKI autorstwa naszej ekspertki, Tetiany Patuliak. Znajdziesz w nim nie tylko podstawowe słownictwo i najprzydatniejsze zwroty, ale również szereg ciekawostek na temat systemu edukacji w Ukrainie. Przekonaj się, że to świetne narzędzie, które będzie dla Ciebie wsparciem w codziennych zajęciach.

Co zyskasz, korzystając z naszego słowniczka?

  • Czas. Zaoszczędzisz wiele cennych minut na poszukiwaniu interesujących Cię słówek i zwrotów. Dzięki słowniczkowi będziesz mieć je wszystkie pod ręką. Przejrzysta forma, klarowny podział na kategorie i tłumaczenie fonetyczne poszczególnych haseł wręcz zachęcają do nauki!
  • Komfort. Słowniczek jest niezwykle poręczny – możesz korzystać z niego zarówno w formie elektronicznej (wystarczy program obsługujący format PDF), jak i drukowanej. Warto będzie rozdzielić kserokopie poszczególnych stron pomiędzy uczniów i zachęcić ich do poznania najważniejszych zwrotów. Kto wie, może będzie to dla nich dodatkową zachętą do przełamania barier?
  • Wiedzę w przystępnej formie. W słowniczku znajdziesz szereg wskazówek i ciekawostek na temat ukraińskiego systemu edukacji i różnic kulturowych. To przydatne informacje, które pomogą Ci w organizacji zajęć.

Chcesz zyskać dostęp do innych edukacyjnych narzędzi? Skorzystaj z pakietu PREMIUM w cenie 19,90 zł za kwartał.

Paulina Kulesza