Jeśli w Twojej głowie zadźwięczało właśnie choć jedno TAK – FILM W SZKOLE PREMIUM jest dla Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z FILM W SZKOLE PREMIUM?

Chcesz korzystać bez ograniczeń z ponad 200 materiałów dydaktycznych?

3-miesięczny dostęp do FILM W SZKOLE PREMIUM TYLKO za 19,90 zł

 

FILM W SZKOLE PREMIUM

to baza gotowych rozwiązań edukacyjnych, dzięki którym stworzysz angażujące lekcje i oszczędzisz czas.

Do Twojej dyspozycji oddajemy 200+ gotowych materiałów dydaktycznych, dzięki którym:

Przykładowe tematy lekcji, które zrealizujesz z materiałami

FILM W SZKOLE PREMIUM:

przykładowe scenariusze lekcji

Szkoła podstawowa

Szkoła ponadpodstawowa

Mistrz

Materiały edukacyjne do filmu „Mistrz” (reż. Maciej Barczewski, Polska 2020, 91’)

Sprawdź »

1917

Materiały edukacyjne do filmu „1917” (reż. Sam Mendes; Wielka Brytania, USA 2019; 119’)

Sprawdź »

ILE KOSZTUJE DOSTĘP DO FILM W SZKOLE PREMIUM?

PAKIET PREMIUM

PLN 19,90
3 miesiące
  • dostęp do 130+ gotowych scenariuszy lekcji
  • dostęp do 50+ filmów edukacyjnych
  • dostęp do 5 lekcji multimedialnych
  • dodatkowo: materiały dydaktyczne od dystrybutorów filmowych

Dołącz do Nauczycieli, którzy edukują z FILM W SZKOLE PREMIUM!

Twórz angażujące lekcje i oszczędzaj czas!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące platformy FILM W SZKOLE.

Tak, dokumentem potwierdzającym każdy zakup na www.filmwszkole.pl jest faktura.

W ramach swojego konta na platformie FILMWSZKOLE.PL, na potrzeby prowadzonych przez Ciebie lekcji, możesz udostępniać materiały audiowizualne uczniom – służy do tego odpowiedni button pod oknem z materiałem video na podstronie danego tytułu.

Na swój komputer możesz pobrać scenariusze lekcji i materiały edukacyjne w plikach pdf. Filmy edukacyjne i lekcje multimedialne możesz obejrzeć w naszym serwisie, a z poziomu swojego konta wygodnie udostępnić je uczniom.

Filmwszkole.pl to platforma, na której udostępniamy materiały edukacyjne (m. in. scenariusze lekcji, filmiki edukacyjne, lekcje multimedialne, zestawienia zagadnień edukacyjnych), nie filmy.

Aby ułatwić Ci jednak poszukiwania filmu w sieci, w odniesieniu do każdego tytułu zebraliśmy linki do legalnych źródeł – serwisów VOD, w których możesz obejrzeć konkretny tytuł na warunkach, na jakich dany serwis go udostępnia.

Wszystkie scenariusze lekcji zostały przygotowane przez nauczycieli-praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Zależało nam, żeby materiały zostały przygotowane właśnie przez praktyków, którzy szkolne realia znają od podszewki. W scenariuszach dzielą się oni pomysłami na zajęcia i sprawdzonymi metodami pracy. W każdym pliku ze scenariuszem znajdziesz informacje o jego autorze.

Nad całością prac czuwa nasza Redakcja, której krótkie biogramy możesz przeczytać tu.

Tak, sukcesywnie będziemy zamieszczać na platformie kolejne materiały. Aby być na bieżąco z informacjami o tym, co nowego w Serwisie możesz zapisać się do naszego edukacyjnego newslettera.

Nie ma takich treści edukacyjnych, o których nie dałoby się opowiedzieć w odniesieniu do filmów. Na FILMWSZKOLE.PL udostępniamy materiały dotyczące tytułów o wyjątkowych walorach edukacyjnych, które możesz wykorzystać w odniesieniu do różnych przedmiotów szkolnych – m. in. języka polskiego, historii, biologii/przyrody, geografii, ale też w trakcie godziny wychowawczej, a nawet w kontekście w-fu (zobacz np. tag sport). Przygotowaliśmy także materiały z myślą o edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

W sekcji „zagadnienia edukacyjne” na karcie każdego tytułu znajdziesz informacje o tym, jakiej tematyki dotyczą materiały – może Ci to podpowiedzieć, na jakim przedmiocie możesz efektywnie z nimi pracować.

Jeśli powyżej nie znalazłeś wyjaśnień Twoich wątpliwości, a w Twojej głowie wciąż kołacze się ważne dla Ciebie pytanie dotyczącego naszego Serwisu – nie wahaj się i napisz do nas: kontakt@filmwszkole.pl